MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

AVAL - domofony i wideodomofony

 
AVAL - domofony i wideodomofony Firma AVAL ma w sprzedaży pełną ofertę wideodomofonów renomowanej firmy Commax. Oferujemy wiele modeli różniących się wyglądem i funkcjonalnością. Monitory kolorowe cechują się ładną stylistyką docenianą na różnych forach międzynarodowych. Wideobramofony również mają ładny wygląd i solidną budowę. Instalacja wideodomofonu jest prosta. Wideodomofony Commax umożliwiają również rozbudowę systemu o sterowanie bramą automatyczną oraz podłączenie kamery CCTV.
W ofercie AVAL znajdą Państwo również szeroki wybór domofonów analogowych i cyfrowych do małych i dużych systemów. Tutaj również oferujemy sprzęt uznanych i sprawdzonych przez lata producentów, zwłaszcza firmy Urmet Miwi.
Ofertę branży domofonów i wideodomofonów uzupełniają elektrozaczepy do drzwi i furtek, rygle elektromagnetyczne i elektromagnesy do drzwi (zwory elektromagnetyczne). Szeroka oferta umożliwia znalezienie odpowiedniego urządzenia do każdych drzwi i każdych warunków zabudowy.
AVAL oferuje również wszelkie materiały i urządzenia do systemów technicznej ochrony mienia. W zakresie naszej działalności mieści się kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy, monitoring wizyjny CCTV i IP oraz alarmy.
Ponadto w ofercie AVAL są wszelkie produkty do instalacji antenowych indywidualnych i zbiorowych oraz systemów nagłośnieniowych i radiowęzłów. Sprzedajemy także systemy konferencyjne, szafy rackowe 19-calowe i akumulatory żelowe i AGM.
Url http://www.aval.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Alarmy
Budownictwo > Inteligentny dom
Firmy wg branż > Elektryczne
Słowa kluczowe domofony   wideodomofony   elektrozaczepy   elektromagnesy do drzwi   rygle elektromagnetyczne
Data Oct 21, 2016
ID linku 21846
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 4.93 (z 5)
Ilość ocen: 45 Głosów
Ocena gościa

Other links at Firmy wg branż > Alarmy