MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Sprzedaż dużych drzew iglastych i liściastych

 
Sprzedaż dużych drzew iglastych i liściastych Nasza Szkółka stawia sobie za cel produkcję i sprzedaż wysokiej jakości materiału roślinnego. W dążeniach tych wykorzystuje ponad 30-letnie własne doświadczenia, wiedzę zaczerpniętą ze współpracy ze Związkiem Szkółkarzy Polskich i zagranicznymi producentami roślin.

Aby uzyskać jak najlepsze wyniki w uprawie roślin łączymy najnowocześniejszą technologię z tradycyjnymi i sprawdzonymi metodami. Wykwalifikowani pracownicy Szkółki zapewniają uprawianym roślinom optymalne warunki na każdym etapie ich rozwoju.

Szkółka we własnym zakresie produkuje ziemię. Produkcja oparta na naturalnych nawozach i komponentach pozwala uzyskać specjalną mieszaninę wzbogaconą w niezbędne dla roślin składniki.

W całym ciągu produkcyjnym zdrowotność roślin zapewnia nadzór i doradztwo specjalistów Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach. W przypadku produkcji gruntowej - częste podcinanie korzeni i przesadzanie roślin. Nasza Szkółka w pierwszym sezonie po sprzedaży udziela gwarancji na przyjęcie się rośliny.
Url http://www.duzedrzewka.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Ogrody
Słowa kluczowe drzewa   drzewka   na sprzedaż   duże   szkółka drzew i krzewów   lisciaste   iglaste   alejowe   sprzedaż drzew   iglaki   krzewy   do ogrodu   szkółka   ozdobne   bonsai   sosna   jodła   swierk   tuja   ogród   na sprzedaż   duże   szkółka drzew i krzewów   li
Data Jun 15, 2010
ID linku 10588
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Other links at Dom Wnętrze > Ogrody