MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Artystyczna Fotografia Ślubna- PozytywnaFotografia.PL

 
Artystyczna Fotografia Ślubna- PozytywnaFotografia.PL Fotografia Ślubna to nasza pasja i niekończące się źródło inspiracji. Fotografujemy z serca i sercem, dlatego nasze prace są pomysłowe i innowatorskie, nie powielamy stereotypów, nie jesteśmy poprawni i kanonowi. Jeżeli szukacie konwencjonalnych zdjęć ślubnych, standardowych póz, schematycznych kadrów raczej nie znajdziecie ich u nas.
Fotoreportaż to najtrudniejszy rodzaj fotografii ale i dający najwięcej satysfakcji. Nasz Fotoreportaż ślubny to dokument z pierwszego dnia waszej wspólnej drogi. Począwszy od przygotowań w domu poprzez błogosławieństwo rodziców, uroczystość kościelną wraz z życzeniami od najbliższych kończąc ma hucznej zabawie do białego rana, mamy zaszczyt towarzyszenia Wam z naszymi aparatami.
Podczas reportażu staramy się utrwalić wszystko, to co się dzieje, każdy gest, uśmiech, emocje jednocześnie nie ingerując w bieg wydarzeń.
Inaczej jest w plenerze, gdzie układamy wstępny scenariusz, eksperymentujemy i tworzymy spektakl dwóch zakochanych w sobie osób, jednocześnie nie zatracając spontaniczności i naturalności. Pozostawiamy zawsze duże pole na improwizację ponieważ uczuć i emocji nie można wcześniej wyreżyserować.
Dla Nas Najważniejsi Jesteście WY.
Zawsze staramy się fotografować we dwoje co daje Wam zawsze dwa, czasem zupełnie różne spojrzenie na dane sytuację. Dla nas fotografia to sposób myślenia, styl życia. Łapiemy okiem obiektywu najpiękniejsze momenty Waszego życia i zamykamy je w kadrach tak, aby były nieśmiertelne,bo niestety wyjątkowe chwile w życiu nie trwają wiecznie.
Może dlatego nasze zdjęcia spełniają Wasze Marzenia
Zapraszamy do współpracy
Kasia i Łukasz
Url http://www.pozytywnafotografia.pl
Kategoria Firmy wg branż > Zdjęcia ślubne
Internet > Strony www
Słowa kluczowe fotografia   ślub   plener   sesja   zdjęcia   pozytywna fotografia   fotografia ślubna   ślub   Otwock   Trójmisto   Kaszuby   Warszawa
Data Aug 21, 2008
ID linku 1861
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Other links at Firmy wg branż > Zdjęcia ślubne