MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Prodialog - corporate wellness

 
Prodialog - corporate wellness Wydajność pracownika w wyniku choroby, frustracji, przemęczenia czy złego stanu psychicznego spada nawet o 60%, co diametralnie zmniejsza efekty jego pracy i negatywnie wpływa na obroty firmy.

Centrum szkoleniowo-doradcze Prodialog oferuje pracodawcom pragnącym zadbać o pracowników i dobro własnych przedsiębiorstw szkolenia corporate wellness, które mają na celu poprawę zdrowia, samoświadomości, pewności siebie, a co za tym idzie, polepszenie stanu psychicznego i wydajności w pracy osób biorących udział w kursie.

Wellness korporacyjny dba o wszystkie płaszczyzny, których potrzebuje człowiek, aby efektywnie wykonywać swoje obowiązki, jak zdrowie fizyczne, odporność psychiczna, kompetencje zawodowe czy równowaga emocjonalna.

Prodialog jest firmą, która wprowadziła wellness biznesowy na polski rynek i od lat wdraża program swoich szkoleń na zlecenie działów HR, pracodawców, właścicieli firm i osób prywatnych.

Kontakt:
www: prodialog.pl
mail: biuro@prodialog.pl
tel: (22) 401 77 08
adres: 03-844 Warszawa, ul. Grochowska 267 lok. 11
Url http://www.prodialog.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Słowa kluczowe welness w firmie   wellness biznesowy   prodialog   szkolenia biznesowe   szkolenia dla firm   szkolenia dla pracowników
Data Dec 11, 2013
ID linku 18777
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Other links at Edukacja Nauka > Szkolenia