MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Odnowienie uprawnień

 
Odnowienie uprawnień Uprawnienia energetyczne- podstawa prawna
Zgodnie z Prawem energetycznym (ustawa z dnia 10 kwietnia 1997 r.) , osoby zajmujące się eksploatacją sieci oraz urządzeń i instalacji, muszą mieć uprawnienia kwalifikacje, które potwierdzają komisje kwalifikacyjne stosownym świadectwem.

Potrzebujesz uprawnienia elektryczne?
Na naszych szkoleniach zapewniamy możliwość konsultacji z wykładowcami prowadzącymi kursy oraz materiały dydaktyczne. Jeżeli będziesz potrzebować doradztwa, jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.

Jaki jest cel szkolenia?
Kurs ma na celu:
- dostarczenie Ci wiedzy o przepisach i wymaganiach organizacji stanowiska pracy,
- przygotowanie Cię do egzaminu, którego zdanie daje Ci uprawnienia do eksploatacji stosownych urządzeń energetycznych, które określa świadectwo kwalifikacyjne.

Jaki zakres przedmiotowy obejmują nasze szkolenia?
Szkolenia kierowane są przede wszystkim do osób, które wykonywać będą prace związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych w zakresie trzech grup urządzeń:

1. energii elektrycznej- czyli urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną
2. energii cieplnej- urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne
3. gazu - urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

Do kogo adresowane są nasze kursy elektryczne?
Nasze szkolenia dają Ci możliwość konsultacji i przygotowania do egzaminu, dzięki któremu uzyskujesz świadectwo kwalifikacyjne
Nasze kursy przeznaczone są dla osób, które:
a. wykonują prace na stanowiskach eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci,
b. pracują na stanowiskach dozoru.
To oznacza, że przygotujemy Cię do egzaminu w grupie 1, 2 i 3 na stanowisku Dozoru i Eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu
Już ponad 3 dekady działamy w obszarze szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy szkolenia w: Krakowie, Kielcach, Tarnobrzegu, Warszawie i Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Url https://uprawnienia-energetyczne.pl/
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Słowa kluczowe uprawnienia energetyczne   świadectwo kwalifikacyjne   odnowienie uprawnień   kursy elektryczne   uprawnienia g1 g2 g3
Data Apr 26, 2022
ID linku 26192
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Other links at Edukacja Nauka > Szkolenia