MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Eden Art Dekoracje Ślubne

 
Eden Art Dekoracje Ślubne Ślub to dla Pary Młodej najważniejszy dzień w życiu. Dzień, który zapamiętacie do końca swoich dni. Studio dekoracji ślubnych Eden Art powstało, by pomóc Wam zapamiętać go jak najpiękniej. Dekoracje ślubne, które tworzymy w naszym studio w Krakowie, są pieczołowicie przygotowywane według wszystkich wytycznych Pary Młodej. Zależy nam, by były dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście. Kochacie vintage? Planujecie ślub w konkretnej kolorystyce? Chcielibyście, by dekoracje na ślub zostały stworzone w nietypowym stylu? Powiedzcie nam o tym! Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, z przyjemnością doradzimy Wam, jak najlepiej osiągnąć zamierzony efekt. Zadbamy też, by każdy detal gotowej dekoracji podkreślał piękno, styl i magiczny nastrój ceremonii oraz przyjęcia weselnego.

Dekoracje ślubne wycięte z Waszych marzeń.

Dekoracje ślubne, które oferujemy Parom Młodym, nie ograniczają się do wystroju kościoła i sali weselnej. Zajmujemy się również strojeniem ślubnych samochodów oraz komponowaniem ślubnych bukietów. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie elementy składające się na dekoracje ślubne, były ze sobą spójne.

Jeśli pragniecie, by miejsca Waszego ślubu i wesela stały się odwzorowaniem Waszych marzeń - zgłoście się do nas. Studio dekoracji ślubnych Eden Art stworzy niezapomnianą oprawę dla Waszych niezapomnianych chwil.
Url http://www.edenart.pl
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Słowa kluczowe dekoracje na ślub   dekoracje ślubne   dekoracje sali ślubnej   dekoracje sali weselnej   dekoracje ślubne kraków
Data Nov 30, 2015
ID linku 20884
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Other links at Kraje Miasta Regiony > Małopolskie