MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Kemping nad morzem - wynajem przyczep

 
Kemping nad morzem - wynajem przyczep Pole namiotowe KEJA, to doskonała baza wypadowa na wycieczki do innych miejscowości. To spokój, atrakcje, rodzinna atmosfera i ceny adekwatne do wysokiej jakości usług.

Kemping nad morzem KEJA znajduje się w Pustkowie, tuż obok Pobierowa. Jest to doskonałe miejsce na dłuższy spokojny wypoczynek z dziećmi lub szalony i spontaniczne wypady ze znajomymi.

Dla najmłodszych na terenie kempingu znajduje się plac zabaw. Ponadto na polu namiotowym nad morzem goście znajdą miejsce dla kamperów, przyczep oraz namiotów, świetlicę z kominkiem, grill, aneks kuchenny i wiele więcej udogodnień. Najważniejsze jest zadowolenie wczasowiczów!

Kemping nad morzem w dobrej okolicy, to gwarancja na udane wakacje. Dzieci będą mogły na zabawie spędzać wieczory, gdy rodzice usiądą przy grillu lub odpoczną w zacisznym kącie w pokojach do wynajęcia lub namiotach. Rodzinna atmosfera gwarantowana!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kempingu KEJA oraz do skorzystania z możliwości i wynajęcia pola namiotowego w ciekawej okolicy.
Url http://keja.info.pl/
Kategoria Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Noclegi
Słowa kluczowe kemping   kemping nad morzem   pole namiotowe nad morzem   przyczepy kempingowe wynajem
Data Apr 4, 2018
ID linku 23656
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Other links at Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek