MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Odwołany lot odszkodowanie

 
Odwołany lot odszkodowanie Zespół DO NOTHING zajmuje się odszkodowaniami lotniczymi. Służy pomocą prawną pasażerom linii lotniczych, którzy na skutek opóźnień lub odwołania lotu czy też nie wyrażenia zgody na wpuszczenie na pokład samolotu są uprawnieni do odszkodowania. W imieniu Klienta przedstawiciele zespołu DO NOTHING występują do linii lotniczych z żądaniem odszkodowania, a gdy odpowiedź jest niepomyślna piszą skargę do Urzędu Lotnictwa Cywilnego. W granicznych sytuacjach wstępują po wcześniejszym ustaleniu z poszkodowanym na drogę sądową.
Poszkodowani mogą wymagać odszkodowania za zwłokę powyżej 3 godzin w przybyciu do miejsca finalnego lub w sytuacji gdy unieważniono w terminie krótszym niż 14 dni przed planowanym terminem kupiony wcześniej lot. Uzasadnionym jest też odszkodowanie gdy mimo posiadania potwierdzonej rezerwacji i stawienia się w sposób zgodny z umową do odprawy odmówiono przyjęcia na pokład samolotu. Nie dotyczy to nadzwyczajnych okoliczności takich jak ataki terrorystyczne,bardzo złe warunki pogodowe,planowane strajki czy niepewna sytuacja polityczna. Są też uprawnieni żądać zwrotu poniesionych kosztów z tym związanych.
Zespół DO NOTHING w zależności od zakontraktowanej długości lotu może wywalczyć dla Klienta zadośćuczynienie w wysokości od 250 do 600 euro. Warto próbować!
Url https://donothing.com.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności
Słowa kluczowe odszkodowania   odszkodowanie   opóżniony lot
Data Mar 13, 2019
ID linku 24367
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

Other links at Prawo Społeczeństwo > Porady prawne