MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Pakowanie i czekolada

 
Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę zakładów działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym odcinkiem działalności grupy jest branża pakowania. Obejmuje ona kompletną realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w dziedzinie spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez produkcję, dowóz, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy rozprowadzania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej gamy urządzeń profesjonalnych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już w stadium wymyślania, zbudowanie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i zupełnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest kreowanie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy otrzymać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie gotowy produkt zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość wkomponowanych produktów i efektywny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować możliwe szkody z tego tytułu.
Url http://sacmi.com.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Pakowanie
Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe maszyny pakujące   roboty pakujące   zawijarki   kartonowanie   automatyzacja pakowania
Data Feb 27, 2020
ID linku 25180
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

Other links at Produkcja Przemysł > Pakowanie