MULTIPORTAL.PL - katalog stron WWW

Turbiny wodne

 
Turbiny wodne Hydro Energy z Jeleniej Góry to rodzinna firma z tradycjami w produkcji turbin wodnych i innych urządzeń dla Małych Elektrowni Wodnych.
Projektujemy i budujemy turbiny Kaplana, turbiny Francisa oraz turbiny Peltona o parametrach na najwyższym światowym poziomie, co pozwala nam cieszyć się pracą naszych turbin w kilku krajach, w tym w Ameryce Południowej.
Dla każdego projektu przed rozpoczęciem budowy turbiny prowadzimy badania komputerowe, które pozwalają ustalić maksymalne parametry prace dla tworzonej turbiny. Budujemy turbiny Peltona, turbiny Kaplana i turbiny Francisa.
Turbiny Kaplana produkujemy w wersji pionowej, poziomej i skośnej.
Jesteśmy jedynym producentem turbin Peltona w Polsce.
Większość elementów naszych turbin wykonujemy są ze stali nierdzewnej lub odlewamy ze staliw stopowych odpornych na korozje.
Opracowaliśmy i stale udoskonalamy system kontroli zarządzania pracą turbin nazwany Systemem Hydro Energy, który pozwala na pełną zdalną kontrolę turbiny z poziomu tabletu lub smartfona.
Jeśli jesteś na etapie projektowania własnej MEW lub jesteś pasjonatem hydro energetyki to zapraszamy do naszej Hydro Energy w Jeleniej Górze oraz na hydroenergy.pro
Url http://hydroenergy.pro
Kategoria Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Metale
Firmy wg branż > Maszyny
Słowa kluczowe turbiny Kaplana   turbiny Peltona   turbiny Francisa   producent turbin wodnych   turbiny wodne  
Data May 27, 2019
ID linku 24513
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

Other links at Produkcja Przemysł > Automatyka